Договори страхування на час подорожі за кордон укладаються з юридичними особами або дієздатними фізичними особами на випадок настання нещасного випадку, раптового захворювання, пошкодження багажу та настання відповідальності за здійснення інших обумовлених витрат під час подорожі.

Страхувальники

Страхувальник – юридична особа або дієздатна фізична особа, майнові інтереси якої не суперечать закону і пов’язані з необхідністю здійснення витрат за надані медичні та інші послуги, під час перебування за кордоном в разі раптового захворювання, нещасного випадку, або іншої непередбаченої події.

Що можна застрахувати?

Об'єктом страхування є можливі витрати на отримання медичної або іншої допомоги застрахованою особою під час перебування за кордоном. Ліміти на медичні послуги та перелік додаткових опцій залежить від рівня обраної Вами програми страхування.

А – швидка медична допомога, амбулаторне та стаціонарне обслуговування, стоматологічна допомога (ліміт - 100 EUR), медикаменти, евакуація;

В – додатково до програми А забезпечується евакуація дітей до 14 років, в разі захворювання опікуна, візит близького родича на 4 дні, переоформлення проїзного документу в разі необхідності дострокового вильоту; ліміт на стоматологічні послуги збільшено до 150 EUR;

С – опції програми В з розширеним лімітом на стоматологічні послуги до 200 EUR та послугами з організації пошуку втраченого багажу, юридичними послугами, відшкодуванням витрат в разі втрати закордонного паспорту (до 200 EUR);

D - до програми С додається комплекс послуг із підтримки автомобіля.

Строк, на який укладається страховка

Страховка може бути укладена на будь-який період. Страховка може діяти протягом однієї поїздки (також можлива – відкрита дата виїзду) та протягом багатьох поїздок, що відбуватимуться впродовж року.

Ризики

Маючи поліс страхування подорожуючих, Ви зможете звернутись до асистуючої компанії SMILE ASSISTANCE та отримати необхідну допомогу, або компенсувати власні витрати за наступними страховими подіями, в залежності від обраної програми:

  • різке погіршення стану здоров'я;
  • нещасний випадок;
  • втрата багажу;
  • переоформлення проїзного документа, якщо у застрахованого виникла необхідність повернутися раніше;
  • втрата закордонного паспорту, юридичні консультації;
  • надання транспорту, якщо застрахований водій не може керувати автомобілем, або транспортний засіб пошкоджено.

Документи, необхідні для оформлення договору страхування:

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон страхувальника/проїзний документ дитини;
  • ідентифікаційний код страхувальника.

 

Повернутися на головну.