Договори добровільного страхування від нещасних випадків укладаються з юридичними особами або дієздатними фізичними особами на випадок часткової чи постійної втрати застрахованою особою загальної працездатності в результаті нещасного випадку або смерті застрахованого, як прямого наслідку нещасного випадку.

Нещасний випадок – раптова, випадкова, короткочасна, непередбачувана та незалежна від волі застрахованої особи подія, що фактично відбулась, і внаслідок якої настав розлад здоров'я або смерть застрахованої особи.

Страхувальники

Страхувальник – юридична особа або дієздатна фізична особа, майнові інтереси якої не суперечать закону і пов’язані з життям, здоров’ям та працездатністю страхувальника або застрахованої особи.

Хто може бути застрахований?

Застрахована особа – фізична особа, про страхування якої укладено договір страхування, і яка може набувати прав і обов'язків страхувальника згідно з договором страхування.

Застрахованими особами можуть бути: працівники; особи, що навчаються; особи, які виїздять у туристичні подорожі, за путівками на відпочинок чи у службові відрядження; водії та пасажири транспортного засобу; діти до 16 років і особи віком понад 60 років, які не працюють; спортсмени.

Договори страхування від нещасного випадку, за якими застрахованими особами є школярі діють на території України під час навчального процесу, а саме:

  • навчання, спортивних занять, екскурсій, інших заходів, організованих навчальним закладом, а також на час переміщення Застрахованої особи до навчального закладу та повернення до місця проживання.

Ризики

Тимчасова втрата працездатності – перебування Застрахованої особи на амбулаторному або стаціонарному лікуванні внаслідок нещасного випадку, а саме:

  • перелом кістки (за винятком патологічного перелому); розрив м’язів; зв’язок, сухожиллів; пошкодження внутрішніх органів; опік, обморожування; утоплення; випадкове потрапляння в дихальні шляхи чужорідного тіла; випадкове гостре отруєння газами, рослинами, хімічними речовинами, лікарськими препаратами, недоброякісними харчовими продуктами; укуси тварин, отруйних комах, змій; інші травматичні ушкодження.

Стійка втрата працездатності Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку (встановлення первинної інвалідності).
Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Документи, необхідні для оформлення договору страхування:

  • паспорт страхувальника;
  • ідентифікаційний код страхувальника;
  • паспорт особи, що страхується (для осіб віком до 16 років – свідоцтво про народження).

Для швидкого оформлення договору страхування від нещасних випадків Ви можете завантажити Анкету та надіслати її у заповненому вигляді на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

АНКЕТА для страхування від нещасних випадків

Повернутися на головну.